Wieści z zagranicy

Forum dla przedstawicieli innych państw.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2373
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: August von Hohenzollern »

Wasza Ksiazeca Mość
Jego Krolewska Mość Bruno Petrowicz nie jest klonem, za to mogę gwarantować. Jego Krolewska Mość nic nie musi udowadniać, tak jak nikt z Królestwa Santery.
Przykro że nie chcą skorzystać z naszej oferty, ale maja do tego prawa. To jest ich Państwo i niech się tam rządzą jak chcą. My w Cesarstwie też nie lubimy jak się nam ktoś wtrąca w nasze sprawy. Przypomnijmy to sobie.
Zawsze łączyły nas dobre stosunki, najpierw Królestwa Santery nam pomagało, potem my im.
Na pewne nie przyjemnie jest usłyszeć nieprawdziwe zarzuty, ale dla dobra sprawy, wszystkich proszę o zgodę.
Ja Cesarz Niemiec jako pierwszy przepraszam wszystkich , którzy choć w minimalnym stopniu zostali urarzeni przez jakąkolwiek że stron i proszę o wybaczenia.
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Karol Józef Wittelsbach
Generalmajor
Generalmajor
Posty: 797
Rejestracja: 26 wrz 2022, 19:30
Lokalizacja: Monachium

Odznaczenia Bawarskie

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: Karol Józef Wittelsbach »

WCM, wtrącić muszę, że Królestwo Santery nigdy nie przyjęło od nas żadnej formy pomocy. Nie wiem jak WCM, pamięta to co było, ale kiedyś kiedy Santera miała wojnę domową, zaproponowaliśmy im pomoc i udział naszych jednostek, ale chyba obeszło sie to bez echa, bo Kanclerz miał odpowiedzieć i potem JWM Friedrich von Baden został bez odpowiedzi a walki ustały, kanclerz umarł. Kolejną sytuacją, było kiedy WCM, zorganizował pomoc i wysłał konwoje z towarami. Zdaje mi się, że nic już potem dalej o tym nie pisano. Chcieliśmy zrobić wspólna narrację, ale nikt nie podłączył się pod to. Teraz jest to już chyba trzecia jakaś nasza inicjatywa, oferta dla Santery kiedy chcemy im pomóc, a Santera to odrzuca.
Odnośnie pańskiej wypowiedzi rodzi się jednak pytanie. WCM @August von Hohenzollern kiedy Królestwo Santery nam niby pomogło. Królestwo Santery od zawsze egzystuje jedynie na swoim forum i nigdy jeszcze żaden santerczyk nie pojawił się poza jego granicami. Pan Bruno Petrowicz Catalan nie liczy się, bo on istniał zanim odrodził się to państwo, był w Skarlandzkiej Agurii. Także co do tego jednego faktu to prawda, Pan Bruno nie jest klonem, ale nikt go nie oskarża o to. JWM Friedrich von Baden zarzuca Panu Petrowiczowi Catalanowi bycie klonerem.

Poza tym sądzę, że nie mamy za co przepraszać. Książę von Baden wygłosił jedynie swoje zdanie, postawił pewne tezy. Nie jest on jedyną osobą w mikroświecie, gdyż to jest prawda że Santera jest oskarżana o bycie klononacją już od 2018 roku. Tutaj link do dyskusji w RON: https://rzeczpospolitaobojganarodow.pl/ ... ing#p37670
Czytając te dawne oskarżenia można dojść do wniosku, że rzeczywiście coś może być na rzeczy, oraz, że tezy wygłoszone przez Wielkiego Księcia nie są bezpodstawne. A jeśli Wielki Książę, oraz cały mikroświat ma rację, i Santerczycy w rzeczywistości nas oszukują, to nie należy z nimi utrzymywać żadnych stosunków, bo kto z kim przystaje takim się staje. Jeszcze nas zacznie sie podejrzewać o klony. Santera nie ma dobrej opinii i nie robi nic aby jej zmienić, co też jest kolejnym chyba dowodem na ich winę.
Karol Józef
z łaski Bożej król Bawarii,
hrabia palatyn Renu,
książę Bawarii, Frankonii i w Szwabii


Obrazek
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2373
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: August von Hohenzollern »

Wasza Krolewska Mość
Król Bruno Petrowicz bardzo na m pomógł. Zaręczam to swoim honorem, ale bez zgody Króla Brunona nie mogę wyjawić co. Taka mieliśmy umowę.
Poza tym jak Król Santery wspierał nas w sprawach międzynarodowych, kiedy ja byłem kompletnie zielony, oby nie napisać gorzej.
Poza tym to Król Brunon zaprosił mnie do Team i wprowadził na salony motoryzacji. To była i jest reklama dla Cesarstwa.
Mogł jako Król Santery zajmować się tylko sprawami swojego państwa, nie przejmować się jakim nowym tworem państwowym.
Zawsze mu będę za to wdzięczny, dla teglgo jest Przyjacielem Cesarstwa.
Mnie też jest przykro, że Królestwa Santery nie przyjęło naszej pomocy, ale to jest ich prawo.
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan
Posty: 25
Rejestracja: 02 paź 2022, 19:05

Odznaczenia Pruskie

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Friedrich von Baden pisze: 31 sie 2023, 16:43
Jeśli Pan @Bruno Petrowicz Catalan chce przeprosin, oraz chce się oczyścić z oskarżeń o kloning, to ...


Ja mam się tobie tłumaczyć ? bardzo śmieszne. Powiem krótko, przegiąłeś. Oskarżasz mnie o kloning, przedstaw dowody że gdzieś posługuję się klonem. Nie masz, nie oskarżaj bez podstaw. Nie jestem naiwny by oczekiwać od ciebie przeprosin, a tłumaczyć się tobie nie mam zamiaru z niczego. Przedstawienie dowodów leży po twojej stronie. Po co ci ta wojenka nie wiem, ale uważaj żebyś nie wpadł w dziurę która sam kopiesz.

Chcesz dowodów to mogę ci je przedstawić. Wyjdzie jaki jesteś naprawdę. Przeniosłeś Cesarstwo Niemieckie na swój Serwer i myślisz że jesteś mądrzejszy niż ładniejszy bo masz kontrole nad wszystkim. Tymczasem zostało stare forum Cesarstwa na którym jest kilka ciekawych zdarzeń i masz w nich swój udział. Chcesz mogę ci cyknąć parę screenów.

Co do Santery, jestem sentymentalnie związany z tym krajem i choć obecnie nie pełnie tam żadnej funkcji, zachowałem sobie obywatelstwo tego kraju i wcale się tego nie wstydzę. W czasie kiedy pełniłem godność królewską jestem pewny że na Santerze nie było żadnych klonów. Natomiast prawdą jest że ludzie odchodzili i przychodzili z innymi personaliami ale nikt nie miał podwójnego konta. Teraz nie wiem, ale nie podejrzewam o to nikogo. Z korony zrezygnowałem bo mimo starań z mojej strony uznano że nie spełniam oczekiwań obywateli, więc teraz nie jest moja rolą bronić kogokolwiek z obywateli Santery. Tak mam o tamte wydarzenia żal i dlatego działam gdzie indziej a do Santery tylko zaglądam. Natomiast nie pozwolę by ktoś mnie opluwał. Uważacie że przedstawione oskarżenia są słuszne i Santera stała się dla was obciążeniem to wypowiedzcie zawarty traktat. Po takiej akcji jaką przeprowadziliście nie zdziwię się jak Santera zrobi to pierwsza. Czy Cesarstwo Niemieckie zyska na akcji von Badena większe uznanie w v-świecie, wątpię bo to nie Santera jest obciążeniem dla Cesarstwa, a von Baden. Ściślej mówiąc jego przeszłość do której sam z uporem maniaka wraca, a teraz jeszcze kreuje się na łowcę klonów.
Bruno Petrowicz Catalan

Obrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2659
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: Friedrich von Baden »

Bruno Petrowicz Catalan pisze: 31 sie 2023, 19:43
Friedrich von Baden pisze: 31 sie 2023, 16:43
Jeśli Pan @Bruno Petrowicz Catalan chce przeprosin, oraz chce się oczyścić z oskarżeń o kloning, to ...


Ja mam się tobie tłumaczyć ? bardzo śmieszne. Powiem krótko, przegiąłeś. Oskarżasz mnie o kloning, przedstaw dowody że gdzieś posługuję się klonem. Nie masz, nie oskarżaj bez podstaw. Nie jestem naiwny by oczekiwać od ciebie przeprosin, a tłumaczyć się tobie nie mam zamiaru z niczego. Przedstawienie dowodów leży po twojej stronie. Po co ci ta wojenka nie wiem, ale uważaj żebyś nie wpadł w dziurę która sam kopiesz.

Chcesz dowodów to mogę ci je przedstawić. Wyjdzie jaki jesteś naprawdę. Przeniosłeś Cesarstwo Niemieckie na swój Serwer i myślisz że jesteś mądrzejszy niż ładniejszy bo masz kontrole nad wszystkim. Tymczasem zostało stare forum Cesarstwa na którym jest kilka ciekawych zdarzeń i masz w nich swój udział. Chcesz mogę ci cyknąć parę screenów.

Co do Santery, jestem sentymentalnie związany z tym krajem i choć obecnie nie pełnie tam żadnej funkcji, zachowałem sobie obywatelstwo tego kraju i wcale się tego nie wstydzę. W czasie kiedy pełniłem godność królewską jestem pewny że na Santerze nie było żadnych klonów. Natomiast prawdą jest że ludzie odchodzili i przychodzili z innymi personaliami ale nikt nie miał podwójnego konta. Teraz nie wiem, ale nie podejrzewam o to nikogo. Z korony zrezygnowałem bo mimo starań z mojej strony uznano że nie spełniam oczekiwań obywateli, więc teraz nie jest moja rolą bronić Santery ani kogokolwiek z jej obywateli. Tak mam o tamte wydarzenia żal i dlatego działam gdzie indziej a do Santery tylko zaglądam. Natomiast nie pozwolę by ktoś mnie opluwał. Uważacie że przedstawione oskarżenia są słuszne i Santera stała się dla was obciążeniem to wypowiedzcie zawarty traktat. Po takiej akcji jaką przeprowadziliście nie zdziwię się jak Santera zrobi to pierwsza. Czy Cesarstwo Niemieckie zyska na akcji von Badena większe uznanie w v-świecie, wątpię bo to nie Santera jest obciążeniem dla Cesarstwa, a von Baden. Ściślej mówiąc jego przeszłość do której sam z uporem maniaka wraca, a teraz jeszcze kreuje się na łowcę klonów.
Dostałeś prawdopodobnie udaru słonecznego. Także idź do cienia. Ochłoń.
Cesarstwo Niemieckie nie jest na żadnym moim serwerze. To ty teraz gadasz takie kłamstwo i pomówienie. I w oparciu o swoją chorobę i strach przed możliwością ujawnienia twoich oraz twoich przyjaciół, przekrętów odrzuciłeś naszą propozycję. Wymyśliłeś argument z dupy, że niby ktoś (czyli ja) przejąłby władzę nad waszym forum. Jak napisałem na waszym żałosnym darmowym forum, to potrzebne by mi było przejęcie władzy, ani jakieś panowanie nad nowym forum. Rusz mózgiem jeśli go masz. Jeśli bym wam w jakiś sposób ograniczył dostęp, albo coś kręcił przy administracji i serwerze itd. to byście opuścili ten projekt, byście wrócili na forum swoje i ja nie miałbym co dalej robić. A miałbym na cesarskim hostingu tylko dwie domeny, co nie jest na do niczego potrzebne. Więc wasz argument o przejęciu kontroli nad Santerą jest wzięty z dupy, nie ma też po pierwsze żadnych podstaw, oraz jak udowodniłem nie jest on w ogóle praktyczny.

Co do drugiej części, to brzmi ona podobnie do tłumaczeń Henryka Hrychowicza kiedy inni trąbili o klonach w Santerze. Z resztą wasz styl pisania Panie Bruno, a także reszty Santerczyków, jest do złudzenia, wręcz identyczny co styl pisania Henryka Horocha (RON) -> Henryka Mikołaja Hrychowicza, (RON) czyli Henryka von Groca (MAW). Nawet nie chodzi jedynie o styl, ale wręcz posty które publikowaliście 6 lat temu w MAW, są podobne albo takie same do tych co były publikowane w Agurii, czy w Santerze w podobnym okresie czasu, czyli 2016-2018 rok, oraz do postów publikowanych w RON w latach 2011-2013. Jeżeli powiecie mi, że nie byliście nigdy w życiu Henrykiem Horochem, znanym później jako Henryk Hrychowicz vel. von Groc, to uznam, że jesteście złodziejami wartości i treści intelektualnych jakie umieściła osoba kryjąca się pod tymi personaliami. Choć jestem praktycznie pewien że Bruno Petrowicz Catalan, to dawny Henryk Horoch/Hrychowicz/von Groc. Styl pisania jest identyczny. Co ciekawe za każdym razem kolejna postać pojawiła się kiedy poprzednia umarła. Z resztą Henryk Horoch pojawił się zanim powstała Aguria, potem w RON pojawiali się inni członkowie rodu, oraz osoby powiązane z tym kontem. Już za poprzedniego wcielenia wykryłem w RON powiązania pomiędzy kontami użytkowników związanych z Agurią i Santerą. Nie chodzi o zbieżność nazwisk, każdy wie, że gdy afery klonerskie przytłoczyły Agurię, to szczurki, klony, klonerzy itd. zdecydowali uciec z tonącego statku i powstała Santera. Nie mniej mnie chodzi o to, że przeglądają archiwa, archiwalne forum Agurii, archiwalne strony, zapisy, oraz widząc jakie kto miał adresy IP, oraz adresy email, odkryłem powiązania pomiędzy różnymi kontami. Konta te tyczyły się Santery, Agurii. Jestem zatem pewien że proceder klonerski w Agurii a następnie Santerze istniał.

Jeśli chodzi o udowadnianie wam waszych win (mam na myśli udowadnianie win santerskich, Santerczyków, nie konkretnie wam Panie Buno) to musiałbym uzyskać dostęp administracyjny do waszego forum aby móc to sprawdzić. Nawet nie musiałbym być to ja. Ale musiałaby to być neutralna osoba. Bo sorry ale nikt nie wierzy słowu Santerczyków. Zatem po sprawdzeniu tego można by powiedzieć, czy konta Santerczyków były założone z tego samego IP. Ale nawet jesli nie, to nie myślcie Panie Bruno, że jesteście czyści. Bo to że nie zostały założone z tego samego IP, jeszcze nic nie znaczy. Mogliście korzystać np. z VPN. Z resztą nadal możecie pisząc posty. Także do końca nie da się stwierdzić waszej winy, bądź niewinności. Ale gdybyście mieli forum z dostępem do bazy danych, byśmy mogli sprawdzić czy posty piszcie z różnych IP, czy tez nie. No ale widać własnej tego się baliście, tego sie obawiacie i dlatego nie chcecie mieć dobrego forum i wolicie darmowe, bo wtedy wasz proceder klonowania, może dalej kwitnąć i nikt wam niczego nie może de facto udowodnić.
Jeszcze jedno, wasze argumenty ad personam pokazują tylko, że nie macie żadnych dowodów i argumentów na waszą obronę co jedynie przekonuje mnie, oraz jest kolejnym dowodem dla mikroświata, że jesteście klononacją.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksandr Romadonow
Posty: 28
Rejestracja: 07 sie 2023, 17:14
wyksztalcenie: Wyższe

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: Aleksandr Romadonow »

Według badań przeprowadzonych przez IBOS, Niemcy obok RLS są uznane za najbardziej przyjazny naród dla Rusowian:
http://rusowia.ct8.pl/viewtopic.php?t=54
Александр Николаевич Ромадонов
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny Carstwa Rusowskiego
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan
Posty: 25
Rejestracja: 02 paź 2022, 19:05

Odznaczenia Pruskie

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Słusznie, palnąłem głupstwo pisząc o twoim serwere, chodziło o hosting którym administrujesz.
Friedrich von Baden pisze: 31 sie 2023, 20:19
... Rusz mózgiem jeśli go masz.
Wyobraź sobie że mam. Poznałem cię dość dobrze i wiem z kim mam do czynienia i to cię tak wkurza, że tracisz panowanie nad tym co mówisz.
Friedrich von Baden pisze: 31 sie 2023, 20:19
Co do drugiej części, to brzmi ona podobnie do tłumaczeń Henryka Hrychowicza kiedy inni trąbili o klonach w Santerze. Z resztą wasz styl pisania Panie Bruno, a także reszty Santerczyków, jest do złudzenia, wręcz identyczny co styl pisania Henryka Horocha (RON) -> Henryka Mikołaja Hrychowicza, (RON) czyli Henryka von Groca (MAW). Nawet nie chodzi jedynie o styl, ale wręcz posty które publikowaliście 6 lat temu w MAW, są podobne albo takie same do tych co były publikowane w Agurii, czy w Santerze w podobnym okresie czasu, czyli 2016-2018 rok, oraz do postów publikowanych w RON w latach 2011-2013. Jeżeli powiecie mi, że nie byliście nigdy w życiu Henrykiem Horochem, znanym później jako Henryk Hrychowicz vel. von Groc, to uznam, że jesteście złodziejami wartości i treści intelektualnych jakie umieściła osoba kryjąca się pod tymi personaliami. Choć jestem praktycznie pewien że Bruno Petrowicz Catalan, to dawny Henryk Horoch/Hrychowicz/von Groc. Styl pisania jest identyczny. Co ciekawe za każdym razem kolejna postać pojawiła się kiedy poprzednia umarła.
No paczcie państwo, detektyw Friedrich von Baden odkrył tajemnicę która tajemnicą nigdy nie była, Ci co mieli wiedzieć o moich poprzednich wcieleniach, wiedzieli od samego początku kreowania kolejnej postaci. Zatem moje gratulacje, super odkrycie, zapomniałeś tylko o Georgu von Schafer Wittelsbachu. Nie wszystko jest zgodne z prawdą ale faktycznie to są postacie które kreowałem. Jesteś w tym swoim dochodzeniu śmieszny, a czynienie mi zarzutów że przez lata mojej obecności w v-świecie kreowałem kilka postaci jest absurdem jakich mało. Uznanie tego za kloning w sytuacji gdy każda z tych postaci istniała w zupełnie innym czasie i/lub innym kraju, co sam sprawdziłeś i potwierdziłeś jest jeszcze większą bzdurą, którą nawet nie zamierzam dalej komentować.

To co piszesz dalej jest jeszcze ciekawsze. Zarzucasz mi rzekomą kradzież wartości i treści intelektualnych postaci wcześniej kreowanych. Za to sam nie miałeś oporu czerpań pomysły i treści zamieszczone na forum RON i Santery i przenosić ich do Skarlandu. Obłuda !

Szokujące jest jak mało wiesz o państwach nad którymi chciałeś przejąć kontrolę. Bo bynajmniej nie idzie o twoją klonerską familię która służyła do popierania twoich planów i dezinformacji lokalnych społeczności, tylko fakt wykorzystania uprawnień króla do nadania sobie uprawnień administratora założyciela RON, a przez to bezkarności i nieusuwalności. Podobnie było w Skarlandzie. W MAW już ci nie wyszło na początku, więc się wycofałeś. Zarówno w RON jak i Skarlandzie wydawało ci się że masz wszystko pod kontrolą, ale byłeś zbyt pewny siebie i poszedłeś za daleko. Wszystko się wysypało. Po aferze wyleciałeś z hukiem z RON, Skarlandu i MAW. W innych krajach też zostałeś skreślony, więc udałeś skruszonego i pokornego grzesznika, a w zamyśle już był nowy plan. Utworzyłeś Cesarstwo Niemieckie, a ja naiwny uwierzyłem w tą twoja przemianę i pomagałem jeszcze postawić ten kraj na nogi i ulokować Cesarstwo na kontynencie Vaarlandzkim oraz promować je. Gdy sytuacja Cesarstwa była już na tyle stabilna że zostało ono włączone do MISM, postanowiłeś przejąć kontrole nad nim. Jako administratora forum, hostingu i domeny nikt cie nie ruszy i jesteś zupełnie po za kontrolą, którą chcesz objąć Santerę. Jaki masz cel diabeł cie wie, ale bardzo ci na tym zależy. Ja nie wierzę w twoje czyste intencje i cieszę się że Santowie też ci nie zaufali, bo drugiej tak przebiegłe i wrednej osoby nie ma w całym v-świecie. Przebijasz wszystkich.
Friedrich von Baden pisze: 31 sie 2023, 20:19 Jeśli chodzi o udowadnianie wam waszych win (mam na myśli udowadnianie win santerskich, Santerczyków, nie konkretnie wam Panie Buno) to musiałbym uzyskać dostęp administracyjny do waszego forum aby móc to sprawdzić.
Staraj się. Mnie to koło dupy lata, tyle w temacie. Informuję też że to moja ostatnia wizyta w tym kraju.
Bruno Petrowicz Catalan

Obrazek
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2373
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: August von Hohenzollern »

Bardzo żałuję, że Wasza Krolewska Mość na stałe opuszcza nasze Cesarstwo, mam nadzieję, że kiedyś Wasza Wysokość do nas powróci
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2659
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: Friedrich von Baden »

Zabawne są te twoje teorie. Zabawne są twoje tłumaczenia i uchodzenie za dobrego, niewinnego mikronautę. Powiem tyle. Oszukujesz tylko siebie.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Fryderyk Wilhelm
Oberst
Oberst
Posty: 81
Rejestracja: 31 sty 2023, 10:22
wyksztalcenie: Wojskowe

Re: Wieści z zagranicy

Post autor: Fryderyk Wilhelm »

O co chodzi?
oberst Friedrich Wilhelm von Hohenzollern
Książę Anhalt
Cesarz-senior Niemiec
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasady”