Vaarland League

Najbardziej popularne miejsce do rozmów i dyskusji.
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2654
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Vaarland League

Post autor: Friedrich von Baden »

Kajetan Sikorski pisze: 17 sty 2024, 0:39
August von Hohenzollern pisze: 16 sty 2024, 22:49 Wydaje mi się że nie do końca możemy robić zakłady.
Nie wynika to z przepisów Państw virtualnych, ale realnych. Zakłady to hazard, na hazard trzeba mieć zgodę.
Może się mylę
Wydaje mi się, że zależ to od tego czym obstawiamy. Bo jeśli v-pieniędzmi, to mamy do czynienia z v-hazardem, a nie hazardem. A żeby zgoda na v-hazard była konieczna to ja nie słyszałem. :)

Poza tym proszę zajrzeć tutaj.
Jak najbardziej zgadzam się z Panem. Z resztą ja bym się na prawdziwe pieniądze nie zakładał, gra nie warta świeczki.
Ale na nasze v-dolce możemy się zakładać. Albo skorzystać z leockiego BETu. :)
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 66
Rejestracja: 13 gru 2023, 11:49

Re: Vaarland League

Post autor: Kajetan Sikorski »

Friedrich von Baden pisze: 17 sty 2024, 19:29
Kajetan Sikorski pisze: 17 sty 2024, 0:39
August von Hohenzollern pisze: 16 sty 2024, 22:49 Wydaje mi się że nie do końca możemy robić zakłady.
Nie wynika to z przepisów Państw virtualnych, ale realnych. Zakłady to hazard, na hazard trzeba mieć zgodę.
Może się mylę
Wydaje mi się, że zależ to od tego czym obstawiamy. Bo jeśli v-pieniędzmi, to mamy do czynienia z v-hazardem, a nie hazardem. A żeby zgoda na v-hazard była konieczna to ja nie słyszałem. :)

Poza tym proszę zajrzeć tutaj.
Jak najbardziej zgadzam się z Panem. Z resztą ja bym się na prawdziwe pieniądze nie zakładał, gra nie warta świeczki.
Ale na nasze v-dolce możemy się zakładać. Albo skorzystać z leockiego BETu. :)
Powiem szczerze, że obecnie mam dość sporo realowych obowiązków (które nota bene skutecznie odkładam, choć deadliny coraz bliżej) i ta inicjatywa bukmacherska jest jak najbardziej godna wdrożenia, ale przynajmniej na ten moment ja się tym zająć nie mogę. Ponadto, mam jeszcze kilka pomysłów, co do naszej ligi, dlatego myślę nad jakimś zebraniem ze wszystkimi menedżerami, aby je przedyskutować.
Kajetan Merkury Sikorski


Res Legendae

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2654
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Vaarland League

Post autor: Friedrich von Baden »

Kajetan Sikorski pisze: 17 sty 2024, 21:21
Friedrich von Baden pisze: 17 sty 2024, 19:29
Kajetan Sikorski pisze: 17 sty 2024, 0:39

Wydaje mi się, że zależ to od tego czym obstawiamy. Bo jeśli v-pieniędzmi, to mamy do czynienia z v-hazardem, a nie hazardem. A żeby zgoda na v-hazard była konieczna to ja nie słyszałem. :)

Poza tym proszę zajrzeć tutaj.
Jak najbardziej zgadzam się z Panem. Z resztą ja bym się na prawdziwe pieniądze nie zakładał, gra nie warta świeczki.
Ale na nasze v-dolce możemy się zakładać. Albo skorzystać z leockiego BETu. :)
Powiem szczerze, że obecnie mam dość sporo realowych obowiązków (które nota bene skutecznie odkładam, choć deadliny coraz bliżej) i ta inicjatywa bukmacherska jest jak najbardziej godna wdrożenia, ale przynajmniej na ten moment ja się tym zająć nie mogę. Ponadto, mam jeszcze kilka pomysłów, co do naszej ligi, dlatego myślę nad jakimś zebraniem ze wszystkimi menedżerami, aby je przedyskutować.
Najlepiej takie zebranie zrobić na forum w grze. Jest taka możliwość.
Powiedzcie, czy wolicie aby wszystko było zbiorczo omawiane w jednym wątku, czy też chcecie jakieś zagadnienia zrobić i mieć kilka oddzielnych tematów.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 66
Rejestracja: 13 gru 2023, 11:49

Re: Vaarland League

Post autor: Kajetan Sikorski »

Friedrich von Baden pisze: 17 sty 2024, 21:50 Najlepiej takie zebranie zrobić na forum w grze. Jest taka możliwość.
Powiedzcie, czy wolicie aby wszystko było zbiorczo omawiane w jednym wątku, czy też chcecie jakieś zagadnienia zrobić i mieć kilka oddzielnych tematów.
Nie wiem czy nie lepszym pomysłem byłoby zorganizowznie tego na forum którejś z naszych mikronacji. Chociaż istnieje ryzyko, że nie wszyscy menegerowie będą zaglądać na forum innej niż swoja mikronacji. Ale osobiście jestem za tym rozwiązaniem. W końcu to piłka nożna ma być dodatkiem do naszej działalności w mikronacjach, a nie odwrotnie. Poza tym, zawsze damy w ten sposób możliwość wypowiedzenia się i być może zaciekawienia innych mikronautów. Nie wspominając już o lukratywnych aspektach (kasa za posty :D ).
Kajetan Merkury Sikorski


Res Legendae

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2654
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Vaarland League

Post autor: Friedrich von Baden »

Kajetan Sikorski pisze: 18 sty 2024, 16:51
Friedrich von Baden pisze: 17 sty 2024, 21:50 Najlepiej takie zebranie zrobić na forum w grze. Jest taka możliwość.
Powiedzcie, czy wolicie aby wszystko było zbiorczo omawiane w jednym wątku, czy też chcecie jakieś zagadnienia zrobić i mieć kilka oddzielnych tematów.
Nie wiem czy nie lepszym pomysłem byłoby zorganizowznie tego na forum którejś z naszych mikronacji. Chociaż istnieje ryzyko, że nie wszyscy menegerowie będą zaglądać na forum innej niż swoja mikronacji. Ale osobiście jestem za tym rozwiązaniem. W końcu to piłka nożna ma być dodatkiem do naszej działalności w mikronacjach, a nie odwrotnie. Poza tym, zawsze damy w ten sposób możliwość wypowiedzenia się i być może zaciekawienia innych mikronautów. Nie wspominając już o lukratywnych aspektach (kasa za posty :D ).
A to już jak szanowny administrator woli.
Po prostu na X11 są wszyscy i są też w miarę aktywni, zaś tutaj nie kazdy posiada konta na forach.
Chyba jedynie na naszym forum każdy trener posiada konto... :|
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 66
Rejestracja: 13 gru 2023, 11:49

Re: Vaarland League

Post autor: Kajetan Sikorski »

Obrazek


Vaarland League - 6. kolejka


C.K.S. Konstantynopol - Kularze Brześć 5 - 0 (3 - 0):
C.K.S. Konstantynopol zdominował mecz, zdobywając pięć bramek i nie pozwalając Kularzom Brześć na żadne trafienie. Wydaje się, że Konstantynopol kontrolował sytuację od początku, zwłaszcza po trzech pierwszych golach, które zdobył jeszcze w pierwszej połowie.

Orania Tarnów - Pogoń Radziwiłł 1 - 1 (1 - 0):
Spotkanie zakończyło się remisem 1-1 między Oranią Tarnów a Pogonem Radziwill. Orania zdobyła prowadzenie w pierwszej połowie, ale Pogoń zdołał odpowiedzieć i wyrównać wynik.

Karlsruher FC - RCD Valencia 4 - 0 (3 - 0):
Karlsruher FC zdecydowanie zdominował ten mecz, pokonując RCD Valencia 4-0. Trzy bramki zdobyte w pierwszej połowie dały im solidne prowadzenie, a dodatkowy gol w drugiej połowie tylko to potwierdził. Wygląda na to, że Karlsruher FC był zdecydowanie lepszy w tym starciu.

Olimpiakos Smargonsk - MKS Soluck 2 - 0 (0 - 0):
Olimpiakos Smargonsk zwyciężył 2-0 nad MKS Soluck. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, Olimpiakos zdołał zdobyć dwie bramki w drugiej, co dało im zwycięstwo. Wydaje się, że druga połowa była kluczowa dla tego meczu.

Orzel Kraków - Bayern München 0 - 7 (0 - 4):
Bayern München imponująco pokonał Orła Kraków 7-0, z czego cztery bramki zdobył już w pierwszej połowie. To dominujące zwycięstwo potwierdza siłę Bayernu i trudności, z jakimi musieli zmierzyć się piłkarze Orła Kraków.

Po 6. kolejce duży awans w tabeli przypada w udziale drużynie z Bawarii. Bayern München wskakuje na 2. miejsce, przeganiając Kopnięcia Grzmotu, które w tej kolejce pauzowały. Na szczycie tabeli bez zmian - na 1. miejscu umacnia się Olimpiakos.

Obrazek


Tak prezentuje się najlepsza jedenastka 6. kolejki:

Obrazek


Zapraszamy do śledzenia dalszych rozgrywek. We wtorek 30. stycznia na murawę wyjdą:

Obrazek
Kajetan Merkury Sikorski


Res Legendae

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 66
Rejestracja: 13 gru 2023, 11:49

Re: Vaarland League

Post autor: Kajetan Sikorski »

Obrazek


Vaarland League - 7. kolejka




MKS Soluck - Kularze Brzesc 2 - 0 (1 - 0):
MKS Soluck odniósł zwycięstwo 2:0 nad Kularze Brzesc, zdobywając pierwszego gola już w pierwszej połowie i utrzymując przewagę przez cały mecz.

Pogon Radziwill - C.K.S. Konstantynopol 1:0 (0 - 0):
Wyrównane spotkanie, gdzie Pogon Radziwill zdołał zdobyć jednego gola, zapewniając sobie zwycięstwo 1:0 nad C.K.S. Konstantynopol.

Karlsruher FC - Olimpiakos Smargonsk 1 - 2 (0 - 1):
Olimpiakos Smargonsk zwyciężył 2:1 nad Karlsruher FC, zdobywając prowadzenie w pierwszej połowie i potwierdzając zwycięstwo drugim golem w drugiej połowie.

Bayern München - Kopniecia Grzmotu 1 - 0 (1 - 0):
Bayern München zdołał pokonać Kopniecia Grzmotu 1:0, zdobywając decydujące trafienie w pierwszej połowie.

Orzel Kraków - Orania Tarnów 0 - 7 (0 - 5):
Imponujące zwycięstwo Oranii Tarnów, która zdominowała mecz, zdobywając pięć goli już w pierwszej połowie i kontynuując skuteczność w drugiej połowie



Po pierwszym trymestrze sezonu miejsca w tabeli stabilizują się. Na czele niezmiennie Olimpiakos Smargońsk, a zaraz za nim Bayern München. Wirtualne podium uzupełnia Orania Tarnów, która wyprzedza Kopnięcia Grzmotu.

Obrazek




Za tydzień 6. lutego zmierzą się ze sobą:

MKS Soluck - Pogon Radziwill
C.K.S. Konstantynopol - Orzel Kraków
Kularze Brzesc - Karlsruher FC
Olimpiakos Smargonsk - RCD Valencia
Orania Tarnów - Kopniecia Grzmotu


Zdecydowanym hitem nadchodzącej kolejki będzie pojedynek Orania Tarnów - Kopniecia Grzmotu, odpowiednio numer 3 i 4 w obecnej tabeli. Kto według was wygra?
Kajetan Merkury Sikorski


Res Legendae

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2654
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Vaarland League

Post autor: Friedrich von Baden »

Gratuluję przeciwnikowi oraz innym menadżerom. :)
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 66
Rejestracja: 13 gru 2023, 11:49

Re: Vaarland League

Post autor: Kajetan Sikorski »

Trenerzy drużyn ligi Vaarlandu otrzymali od Administratora ligi taki list:
Drodzy menedżerowie,

nadszedł czas, aby wspólnie omówić klika kwestii dotyczących naszej ligi. Chciałbym w tym celu zorganizować konferencję, która odbyłaby się na forum jednego z państw Vaarlandu. Frierdrich von Baden zaproponował Niemcy, jako że każdy z nas posiada tam konto. Czy ma ktoś jakąś inną propozycję co do miejsca konferencji? Będę czekał na odpowiedzi do 6 lutego włącznie.

​Tematy do poruszenie to m. in. kwestia pucharu, loga ligi, nagród, sponsorów, zakładów.

Z piłkarskim pozdrowieniem

Kajetan Sikorski (znany również jako Gaetano Kohlmeise)
Kajetan Merkury Sikorski


Res Legendae

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2370
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Vaarland League

Post autor: August von Hohenzollern »

Serdecznie wszystkich zapraszam do naszego Cesarstwa
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma pod Czarnym Orłem”